İŞ BİRLİĞİ OLANAKLARI

İŞİNİZİ KURMAK BİZİM İŞİMİZDİR

30 yılı aşkın bir süredir işlerini geliştirmeleri için dünya genelinde eğitimciler, koçlar ve danışmanlarla ortaklık kuruyoruz. Biz bir eğitim ya da danışmanlık kurumu değil bir ölçme ve değerlendirme araçları şirketiyiz. Bu, tüm kaynaklarımızı iş ortaklarımızın ölçme ve değerlendirme araçlarına dayalı yetenek yönetimi çözümlerini pazarlamasına, satmasına ve uygulamasına yardım etmek için adadığımız anlamına geliyor. Bu, aynı zamanda sizinle birlikte çalıştığımızda sizinle rekabet etmediğimiz, aksine sizinle ortak olduğumuz anlamına geliyor.

coaches
trainers
consultants

Not: Eğer bir iç İK uzmanı, ya da Öğrenme&Gelişim profesyoneli iseniz ya da başka bir işte liderlik yapıyorsanız Türkiye’de farklı konularda uzmanlaşmış distribütörlerimiz mevcuttur. Eğer işinizde ölçme ve değerlendirme araçları kullanmak istiyorsanız bizi +90 (212) 327 11 55 numaralı telefondan arayın, biz de alanınızda uzmanlığa sahip uygun distribütörümüzü size tanıtalım.

NEDEN TTI SUCCESS INSIGHTS NETWORK'ÜNE KATILMALISINIZ?

Performansın 5 Bilimi

Ölçme ve değerlendirme araçlarımız Davranışları, Motivatörleri, Duygusal Zekayı, Algıyı/Karar Vermeyi ve Yetenekleri araştıran performansın 5 temel bilimi üzerine inşa edilmiştir. Bu da TTISI araçlarını dünyanın en “çok yönlü” ölçme ve değerlendirme araçları yapmaktadır.

14‘ ten Fazla Ölçme ve Değerlendirme Aracı

Araç setlerimiz 5 bilime dayanır ve tek, iki, üç ve hatta dört bilimli raporları içerir. Bu da ne kadar derine gitmek isterseniz isteyin her zaman doğru TTISI ölçme ve değerlendirme aracını bulacaksınız demektir.

Dünyadaki İlk Çok Bilimli Ölçme ve Değerlendirme Araçları

TTISI dünya genelinde çok bilimli yaklaşımın öncülüğünü yapan ilk şirkettir, yani biz çok bilimli ölçme ve değerlendirme araçlarını farklı özellikleri araştırarak daha bütünlüklü bir kavrayış sağlamak için kullanırız.

30 Yılı Aşkın Deneyim

30 yılı aşkın süredir binlerce profesyoneli akredite etmiş güvenilir bir kurumuz. Biz onaylanmış bir başarı geçmişi olan köklü bir şirketiz.

İşin Başında Tutkulu İnsanlar

TTISI Global’in sahipleri aynı zamanda kurucuları olan ve hem davranışlar hemde kurumsal hayat tecrübelerine sahip kişilerdir. İstihdamın Bütün Hayatı Döngüsüne Uygulanabilir Ölçme ve değerlendirme araçlarımız her türlü ticari işlevde kullanılabilir; örneğin işe alım, ekip kurma, satış ve müşteri eğitimi, koçluk ve liderlik gelişimi.

Dale Carnegie olarak müşterilerimize sunduğumuz çözümlerde TTI Success Insights araçlarını sıkça kullanıyoruz. Raporlar ile sunduğumuz eğitimleri ve diğer hizmetlerimizi zenginleştirebiliyoruz. Müşterilerimize sağladığımız fayda artıyor ve ölçülebilir hale geliyor. Çok bilimli ve farklı boyutları değerlendirebilen araçlar olduğundan, seçeneğimiz de fazla oluyor.

Çağlayan Bodur, Dale Carnegie Türkiye

Groupm olarak, bir değişim ve yeniden yapılanma projesi olan "Grand Design and Woods Projesi"nde pozisyon gereklerini belirlemek, çalışanlarımızda kişisel farkındalık yaratmak, işin gereklerine kıyasla güçlü ve gelişime açık alanlarını görebilmek ve aksiyon planları yapmak amacıyla TriMetrix Sistemi'nden faydalandık. Birçok pozisyonun ve yüzden fazla çalışanımızın davranış, motivatör ve yeteneklerini Trimetrix yoluyla bilimsel, objektif ve sistematik bir şekilde değerlendirme şansımız oldu. Ekiplerin yeniden yapılanmasında da bir karar destek aracı olarak Trimetrix'den ve analizlerinden faydalandık.

Yeşim Ezber Yıldızöz Groupm Director of Human Resources, Burak Türkan Groupm Head of Digital Trading

 

Bir danışman olarak, Trimetrix ürününü ağırlıklı olarak koçluk görüşmelerinde ve kariyer seçimi yapmak isteyen öğrencilerle kullanıyorum. Trimetrix’in çok kısa bir süre içinde kişi ile ilgili sağladığı bilgiler çalışmalarımı son derece hızlandırıyor. Aynı zamanda danışan ile daha hızlı ve güvenilir bir bağ kurulmasına destek oluyor. Yapılan çalışmadan bağımsız olarak, danışanın kendisi ile ilgili farketmediği birçok bilgiyi vermesi danışan açısında çok faydalı ve keyifli oluyor. Sağlanan veriler ile devam edilen görüşmelerin, daha sağlıklı ve rasyonel kararlarla sonuçlandığını gözlemliyorum. Trimetrix’i özetlemem gerekirse, kişinin davranış, motivasyon ve yeteneklerinin bir röntgenini çeken ve çalışma sistemini hızlandıran bir katalizör olduğunu söyleyebilirim.

Taylan ZEYREK, E/Ö Psikolojisi Uzmanı, Danışman

 

Çok bilimli olması, insanlara çok farklı yönlerden bakabilmesi ve objektif olması nedeni ile TTI Success Insights ölçme ve değerlendirme araçlarını hem koçluk sertifika programlarımda hem de bireysel koçluk seanslarımda kullanıyorum.

Altan Özen, Profesyonel Koç ve Koçluk Eğitmeni, MSGÜ Öğretim Görevlisi