Hakkımızda

TTI Success Insights — YEREL BİLGİ, KÜRESEL ERİŞİM

TTI Success Insights 30 yılı aşkın bir süredir dünya genelinde eğitimciler, koçlar, danışmanlar ve işe alımcılarla çalışmaktadır. Uluslararası Ana Distribütörler ağımız sayesinde 7000’i aşkın aktif distribütör müşteri tabanımız bulunmaktadır. Dünya çapında 100.000’in üzerinde şirket TTISI ölçme ve değerlendirme araçlarından yararlanmaktadır ve bu sayı her geçen gün artmaktadır.

TTI Success Insights ölçme ve değerlendirme araçları endüstrisinde dünya lideridir. Bunun bir göstergesi olarak dünyanın herhangi bir yerinde 10.1 saniyede bir sistemimizden bir rapor üretilmektedir. Tüm dünyada yetenekleri seçmek, geliştirmek ve yönetmek için bizim araçlarımızı kullanan 7000’in üzerinde iş ortağımız bulunmaktadır. Araçlarımız büyük kurumlarda olduğu kadar küçük işletmelerde de çok çeşitli ticari işlevlerde kullanılmaktadır. Araçlarımızın bazı yaygın kullanım alanları şunları içerir: liderlik gelişimi, satış ve müşteri hizmetleri eğitimi, ekip kurma, koçluk, değişim yönetimi, işe alım ve işe alma öncesi seçim.

About Us - Global Network

TTI Success Insights - TÜRKİYE, AZERBAYCAN ve KKTC

TTI Success Insights araçlarının Türkiye, Azerbaycan ve KKTC Ana Distribütörleri olarak danışmanlar, koçlar, eğitimciler, işe alımcılar ile çalışma konusunda uzmanlaşmış durumdayız. Bizim rolümüz müşterilerimize, kendi müşterileri için ölçme ve değerlendirme araçlarına dayanan dünya klasında çözümler tasarlamalarına, pazarlamalarına ve uygulamalarına yardım etmektir. Bunu özenli bir akreditasyon eğitimi, dünya klasında kaynaklar ve sürekliliği olan destek sunarak yapıyoruz. Kısacası bizim işimiz sizin işinizi kolaylaştırmaktır.

Türkiye, Azerbaycan ve KKTC'deki kurumlarda TTI Success Insights ürünlerini 17 yılı aşkın bir süredir kullanıyoruz. Kendi müşterilerinin en iyi performansı yakalamalarını sağlamak üzere en son geliştirilen ölçme ve değerlendirme teknolojilerini uygulamayı isteyen eğitimciler, koçlar ve danışmanlarla iş ortaklığı içindeyiz. Müşterilerimizin ölçme ve değerlendirme araçlarını kullanıp performanslarını ve kazançlarını arttırmayı sağlamak için kendilerine sürekli bilgi paylaşmaya ve pazarlama araçları sunmaya devam ediyoruz.

“90 ÜLKEDE, 40 DİLDE 7000’İN ÜZERİNDE DANIŞMAN VE 100.000 MÜŞTERİ”

DÜNYADAKİ VE TÜRKİYE'DEKİ MÜŞTERİLERİMİZDEN BAZILARI:

clients

TTI Success Insights - TARİHÇE VE ARAŞTIRMA

Target Training International, Ltd. 1984 yılında Bill J. Bonnstetter ve oğlu, Dave Bonnstetter tarafından kurulmuştur. DISC’i (Dominance, Influence, Steadiness, Compliance) ölçme ve değerlendirme aracını dünyada dijital ortama aktaran ilk kurum olarak ölçme ve değerlendirme araçları endüstrisine yıllardır öncülük yapmaktadır.

William Moulton Marston’ın Normal İnsanların Duyguları (Emotions of Normal People) kitabının yeniden yayınlanması dahil olmak üzere, TTI Success Insights ölçme ve değerlendirme araçları alanında bir çok manuel, dergi ve bilimsel araştırma yayınlamaktadır.

TT Success Insights’ın araştırma takımı insan performansını baz alan 5 bilimi doğru ve pratik bir şekilde ölçen ve benzeri bulunmayan ölçme ve değerlendirme araçlarını geliştirmişlerdir.

İnsan performansını ölçen bu 5 bilim:

  • Davranış Bilimi – NASIL davrandığımız ve iletişim kurduğumuz dünyaca ünlü DISC raporu ile ölçülmektedir.
  • Motivasyon Bilimi – NEDEN harekete geçtiğimiz Motivatörler raporu ile ölçülmektedir.
  • Kişisel Yetenekler Bilimi – Hangi yetkinliklere hangi seviyede sahip olduğumuz Trimetrix HD raporu ile ölçülmektedir.
  • Boyutsal Denge/Karar Verme Bilimi – Hangi yeteneklere sahip olduğumuz Trimetrix HD raporu ile ölçülmektedir.
  • Duygusal Zeka Bilimi – Duygusal Zekanın ilkelerini aktif bir şekilde uygulayıp, uygulamadığımız Duygusal Zeka Raporu ie ölçülmektedir.
Research Brain Scan EEG_TEST
thecompany