ETKİNLİKLER

There are no events scheduled, please check back later.

HAKKIMIZDA SÖYLENENLER

“Dale Carnegie olarak müşterilerimize sunduğumuz çözümlerde TTI Success Insights araçlarını sıkça kullanıyoruz. Raporlar ile sunduğumuz eğitimleri ve diğer hizmetlerimizi zenginleştirebiliyoruz. Müşterilerimize sağladığımız fayda artıyor ve ölçülebilir hale geliyor. Çok bilimli ve farklı boyutları değerlendirebilen araçlar olduğundan, seçeneğimiz de fazla oluyor.”

Çağlayan Bodur,

Dale Carnegie Türkiye

“Groupm olarak, bir değişim ve yeniden yapılanma projesi olan "Grand Design and Woods Projesi"nde pozisyon gereklerini belirlemek, çalışanlarımızda kişisel farkındalık yaratmak, işin gereklerine kıyasla güçlü ve gelişime açık alanlarını görebilmek ve aksiyon planları yapmak amacıyla TriMetrix Sistemi'nden faydalandık. Birçok pozisyonun ve yüzden fazla çalışanımızın davranış, motivatör ve yeteneklerini Trimetrix yoluyla bilimsel, objektif ve sistematik bir şekilde değerlendirme şansımız oldu. Ekiplerin yeniden yapılanmasında da bir karar destek aracı olarak Trimetrix'den ve analizlerinden faydalandık. ”

Yeşim Ezber Yıldızöz, Groupm Director of Human Resources,

Burak Türkan, Groupm Head of Digital Trading

“Bir danışman olarak, Trimetrix ürününü ağırlıklı olarak koçluk görüşmelerinde ve kariyer seçimi yapmak isteyen öğrencilerle kullanıyorum. Trimetrix’in çok kısa bir süre içinde kişi ile ilgili sağladığı bilgiler çalışmalarımı son derece hızlandırıyor. Aynı zamanda danışan ile daha hızlı ve güvenilir bir bağ kurulmasına destek oluyor. Yapılan çalışmadan bağımsız olarak, danışanın kendisi ile ilgili farketmediği birçok bilgiyi vermesi danışan açısında çok faydalı ve keyifli oluyor. Sağlanan veriler ile devam edilen görüşmelerin, daha sağlıklı ve rasyonel kararlarla sonuçlandığını gözlemliyorum. Trimetrix’i özetlemem gerekirse, kişinin davranış, motivasyon ve yeteneklerinin bir röntgenini çeken ve çalışma sistemini hızlandıran bir katalizör olduğunu söyleyebilirim.”

Taylan Zeyrek ,

E/Ö Psikolojisi Uzmanı, Danışman

“Çok bilimli olması, insanlara çok farklı yönlerden bakabilmesi ve objektif olması nedeni ile TTI Success Insights ölçme ve değerlendirme araçlarını hem koçluk sertifika programlarımda hem de bireysel koçluk seanslarımda kullanıyorum.”

Altan Özen,

Profesyonel Koç ve Koçluk Eğitmeni, MSGÜ Öğretim Görevlisi