TRIMETRIX HD AKREDİTASYONU

TRIMETRIX HD AKREDİTASYONU

Sertifikalı Profesyonel Trimetrix HD Analizi Uzmanı (CPHDA)

Trimetrix HD Akreditasyonu her eğitimen, koç ve danışmanın araç seti için güçlü bir katkıdır. TTI Success InsightsTrimetrix HD Akreditasyonu kişinin Trimetrix HD Ölçme ve Değerlendirme aracı konusunda uzmanlığını belgeleyenuluslararası düzeyde kabul görmüş bir akreditasyondur. CPHDA (Certified Professional Trimetrix HD Analyst) dünya çapında çokça aranan bir ünvandır ve akreditasyon sürecimiz bunu kazanmanızı sağlar. Size ve başkalarına davranış tarzlarını, kişisel motivasyon kavramlarını, yetenekleri ve algıları anlamak, takdir etmek ve uygulamak konusunda yardım edecek bir model arıyorsanız Trimetrix HD Akreditasyonumuz bunu sağlayacaktır.

DNA ACCREDITATION Logo
Multi-science DNA Accreditation

İlk Çoklu Teknikli Akreditasyon

Elinizde sadece bir çekiç varsa, her durum bir çividir!

TTI Success Insights “çok bilimli” ölçme ve değerlendirme araçlarını geliştiren ilk kurumdur. Bu, insanlara farklı bakış açılarından baktığımız ve kişilerin benzersizliği hakkında daha derin bilgilere ulaştığımız anlamına gelmektedir. Geleneksel ölçme ve değerlendirme araçları sunan diğer kurumların aksine TTISI insanlar hakkında daha derin içgörüler ve kavrayışlar kazanmak için çabalamaya devam ederek performansın çoklu bilimlerini birleştirir.

Trimetrix HD Akreditasyonu, insanların Trimetrix HD ölçme ve değerlendirme aracını anlamalarını ve yorumlamalarını sağlar. Trimetrix HD ölçme ve değerlendirme aracı davranışlar ve motivatörlerin yanı sıra iş yaşamı ile bağlantılı 25 yeteneği ve algılarımızı ölçen bir araçtır. Davranışın ötesine geçerek edindiğimiz kişisel motivatörlere, yeteneklere ve algılara davranış temelli bir ölçme ve değerlendirme aracının yapamayacağı şekilde bakar. Biz Türkiye’de, sizi hem çok bilimli akreditasyonlarla, hem de çok bilimli araçlarla buluşturabilecek ve böylece eşsiz bir rekabet avantajı sağlayacak tek kurumuz.

TRIMETRIX HD AKREDİTASYONU

TriMetrix HD ölçme ve değerlendirme aracına erişmek için öncelikle akreditasyon gereklidir. Bu 4 günlük eğitim programında DISC (davranışlar), PIAV (motivatörler), yetenekler ve algıları içeren Trimetrix HD sertifikasını alabilirsiniz.:

(2. adımdan önce 1. adımın tamamlanmış olması gerektiğini unutmayın.)

Trimetrix HD Akreditasyonunda, davranışlar ve motivatörlerin yanı sıra kişilerin mevcut yeteneklerini, iç ve dış dünya algılarını inceliyoruz. İnsanların performansları hakkında daha bütünsel bilgi sahibi olmanız için aynı zamanda bu modelin diğer TTISI araç setleriyle entegrasyonuna bakacağız.

TriMetrix Akreditasyonunu; 4 gün süren sınıf içi eğitim, kişilerin öğrenmelerini pekiştirmek üzere alıştırmaların paylaşıldığı online webinarlar, bireysel çalışmalar ve geribildirim uygulamalarını kapsar. TriMetrix Akreditasyonunu tamamlayan bireyler TriMetrix Raporlarunu tüm boyutlarda yorumlayan geribildirim uzmanı olacaklardır.

    Diğer birçok ölçme ve değerlendirme kurumlarının aksine size birden çok bakış açısı sunabiliyor ve böylece insan performansı üzerine daha bütünlüklü bir kavrayış geliştirmenizi garanti ediyoruz. Trimetrix HD “çok bilimli” akreditasyonuna katılarak daha fazla araç, kaynak, çözüm ve daha nitelikli bir eğitime ulaşarak daha fazla sayıda müşteri sorununu çözeceksiniz.

    Program ihtiyaç temeli üzerinden yürütülür, ayrıntılar için bizi arayın.

Ult_TRX_-_HD

Telefon +90 (212) 327 11 55

Ekibimiz, doğru ölçme ve değerlendirme aracını seçmenize yardımcı olmak ve aklınızdaki soruları cevaplamak için bir telefon kadar yakınınızda!

Bize info@ttisuccessinsights.com.tr adresinden e-posta yoluyla da ulaşabilirsiniz.