MOTİVATÖRLER AKREDİTASYONU

MOTİVATÖRLER AKREDİTASYONU

Sertifikalı Profesyonel Motivatörler Analizi Uzmanı (CPMA)

Motivatörler Akreditasyonu her eğitimen, koç ve danışmanın araç seti için güçlü bir katkıdır. TTI Success Insights Motivatörler Akreditasyonu, kişinin İşyeri Motivatörleri Ölçme ve Değerlendirme aracı konusunda uzmanlığını belgeleyen uluslararası düzeyde kabul görmüş bir akreditasyondur. CPMA (Certified Professional Motivators Analyst) dünya çapında çokça aranan bir ünvandır ve akreditasyon sürecimiz bunu kazanmanızı sağlar. Bireylerin veya ekiplerin davranışlarının arkasında yatan itici güçleri (motivatörleri) anlamak ve ölçümleyebilmek konusunda faydalı olacak bir model arıyorsanız, Motivatörler Akreditasyonumuz bunu sağlayacaktır.

MOTIVATORS ACCREDITATION Logo
Multi-Science MOTIVATORS ACCREDITATION

İlk Çok Bilimli Akreditasyon

Elinizde sadece bir çekiç varsa, her durum bir çividir!

TTI Success Insights “çok bilimli” ölçme ve değerlendirme araçlarını geliştiren ilk kurumdur. Bu, insanlara farklı bakış açılarından baktığımız ve kişilerin benzersizliği hakkında daha derin bilgilere ulaştığımız anlamına gelmektedir. Geleneksel ölçme ve değerlendirme araçları sunan diğer kurumların aksine TTISI insanlar hakkında daha derin içgörüler ve kavrayışlar kazanmak için çabalamaya devam ederek performansın çoklu bilimlerini birleştirir.

Motivatörler Akreditasyonu, davranış temelli ölçme ve değerlendirme araçlarının (örneğin DISC gibi) bilgisine sahip herkes için sağlam bir ikinci adımdır. Motivatörler ölçme ve değerlendirme aracımız kişiler hakkında davranışın ötesine geçen daha derin bir kavrayış sağlayacaktır. İnsanları harekete geçiren farklı şeyleri (bir davranış temelli ölçme ve değerlendirme aracının tek başına yapamayacağı şekilde), anlamanızı ve takdir etmenizi sağlar. Biz Türkiye’de, sizi hem çok bilimli akreditasyonlarla, hem de çok bilimli araçlarla buluşturabilecek ve böylece eşsiz bir rekabet avantajı sağlayacak tek kurumuz.

Hızlandırılmış Akreditasyon yolu ile

MOTİVATÖRLER AKREDİTASYONU

Motivatörler ölçme ve değerlendirme aracına erişmek için öncelikle akredite olmanız gerekmektedir. Motivatörler akreditasyonunu tek başına ya da Hızlandırılmış Akreditasyona katılarak alabilirsiniz. 3 gün süren Hızlandırılmış Akreditasyon eğitim programında DISC (davranışlar), PIAV (motivatörler) ve EQ (Duygusal Zeka) sertifikalarını edinebilirsiniz.

Bu akreditasyonun bir parçası olarak:

  • Uluslararası Kabul Görmüş 3 Akreditasyon
  • 5 Adet Ölçme ve Değerlendirme Aracına Erişim
  • DISC, Motivatörler, Duygusal Zeka (EQ) Yorumlama Manuelleri
  • Eksiksiz Kullanım ve Kaynak Materyali
  • Araştırma ve Onaylama Verileri
  • Akreditasyon Sonrası Özel Ücretsiz Takip Oturumu

İhtiyacınız olduğu zaman ücretsiz destek alacaksınız.

Diğer ölçme ve değerlendirme araçları şirketlerinin aksine size birden çok bakış açısı sunabiliyor ve böylece insan performansı üzerine daha bütünsel bir kavrayış geliştirmenizi garanti ediyoruz. Toplamda performansın 5 bilimini sunuyoruz. “Çok bilimli” hızlandırılmış akreditasyona katılarak daha fazla araç, kaynak ve çözüme ulaşıp, daha nitelikli bir eğitim ile daha fazla sayıda müşteri sorununu çözecek ve nihayetinde daha fazla iş kazanacaksınız!

Bu eğitime katılmak için 2 seçeneğimiz mevcuttur. En popüler programımız olan Açık Programı seçebilirsiniz. İkinci seçenek olarak 5 ya da daha fazla kişiden oluşan bir grubunuz varsa Kurum İçi Programa katılabilirsiniz.

Hızlandırılmış akreditasyon ile ilgili daha fazla bilgi için tıklayın.

Ult OD - Mot

Telefon +90 (212) 327 11 55

Ekibimiz, doğru ölçme ve değerlendirme aracını seçmenize yardımcı olmak ve aklınızdaki soruları cevaplamak için bir telefon kadar yakınınızda!

Bize info@ttisuccessinsights.com.tr adresinden e-posta yoluyla da ulaşabilirsiniz.