İŞ YERİ STRES ANALİZİ AKREDİTASYONU

İŞ YERİ STRES ANALİZİ AKREDİTASYONU

Sertifikalı Profesyonel İş Yeri Stres Analizi Uzmanı (CPSQA)

İş Yeri Stres Analizi Akreditasyonu her eğitmen, koç ve danışmanın araç seti için güçlü bir katkıdır. İş Yeri Stres Analizi Akreditasyonu, kişinin İş Yeri Stresi Ölçme ve Değerlendirme aracı konusunda uzmanlığını belgeleyen uluslararası düzeyde kabul görmüş bir akreditasyondur. Bireylerin veya ekiplerin sahip olduğu stres seviyesini ve sebeplerini anlamak ve ölçümleyebilmek konusunda faydalı olacak bir model arıyorsanız, İş Yeri Stres Analizi Akreditasyonumuz bunu sağlayacaktır.

STRES_LOGO
Multi-Science Emotional Quotient Accreditation

İlk Çok Bilimli Akreditasyon

Elinizde sadece bir çekiç varsa, her durum bir çividir!

TTI Success Insights “çok bilimli” ölçme ve değerlendirme araçlarını geliştiren ilk kurumdur. Bu, insanlara farklı bakış açılarından baktığımız ve kişilerin benzersizliği hakkında daha derin bilgilere ulaştığımız anlamına gelmektedir. Geleneksel ölçme ve değerlendirme araçları sunan diğer kurumların aksine, TTISI insanlar hakkında daha derin içgörüler ve kavrayışlar kazanmak için çabalamaya devam ederek performansın çoklu bilimlerini birleştirir.

İş Yeri Stres Analizi Akreditasyonu, davranış temelli ölçme ve değerlendirme araçlarının (örneğin DISC gibi) bilgisine sahip herkes için sağlam bir ikinci adımdır. İş Yeri Stresi ölçme ve değerlendirme aracımız 7 farklı başlık altında işyerindeki stresin bireyler veya ekipler üzerindeki etkisini görmenizi ve ölçümleyebilmenizi sağlar. İş Yeri Stresi ölçme ve değerlendirme aracımız yöneticilerin belki de hiç farketmedikleri sorunlu alanları keşfetmelerine, ne yapılması gerektiğini ve işe nereden başlanması gerektiğini net bir şekilde görmelerine (bir davranış temelli ölçme ve değerlendirme aracının tek başına yapamayacağı şekilde) yardımcı olur. TTI Success Insights Türkiye olarak sunduğumuz İş Yeri Stresi Ölçme ve Değerlendirme aracı, bu konuda geliştirilmiş ve Türkiye’de kullanıma sunulmuş ilk ve tek araçtır.

İŞ YERİ STRES AKREDİTASYONU

İş Yeri Stresi ölçme ve değerlendirme aracına erişmek için öncelikle akreditasyon gereklidir.

Bu akreditasyonun bir parçası olarak:

  • Tüm Kaynak Materyaller ve Eğitim Dokümanları
  • Araştırma ve Geçerlilik Verileri
  • Akreditasyon Sonrası Özel Ücretsiz Takip Oturumu
  • İhtiyacınız olduğunda ücretsiz destek
  • alacaksınız

Diğer ölçme ve değerlendirme araçları sunan kurumların aksine, size birden çok bakış açısı sunabiliyor ve böylece insan performansı üzerine daha bütünsel bir kavrayış geliştirmenizi garanti ediyoruz.

Bu eğitime katılmak için 2 seçeneğimiz mevcuttur. En popüler programımız Açık Program. İkinci seçenek ise Kurum İçi Program (5 ya da daha fazla kişiden oluşan bir grubunuz varsa).

Hızlandırılmış akreditasyon ile ilgili daha fazla bilgi için tıklayın.

Ult_OD_-_STRES_1_TR

Telefon +90 (212) 327 11 55

Ekibimiz, doğru ölçme ve değerlendirme aracını seçmenize yardımcı olmak ve aklınızdaki soruları cevaplamak için bir telefon kadar yakınınızda!

Bize info@ttisuccessinsights.com.tr adresinden e-posta yoluyla da ulaşabilirsiniz.