HIZLANDIRILMIŞ AKREDİTASYON

5 ARAC ICIN TEK EGITIMDE AKREDITE OLUN

HIZLANDIRILMIŞ AKREDİTASYON NEDİR?

Hızlandırılmış akreditasyon 5 adet ölçme ve değerlendirme aracını kullanıp profesyonel bir şekilde yorumlayabilmeniz için alacağınız 3 günlük DISC, Motivatörler ve EQ akreditasyonudur. Eğer yaptığı işi bir ölçme ve değerlendirme araç seti ile taçlandırmak isteyen bir eğitmen, koç ya da danışmansanız daha ötesini aramayın!

HIZLANDIRILMIŞ AKREDİTASYONA NEDEN KATILMALISINIZ?

3 Gün, 3 Akreditasyon ve 5 ölçme ve değerlendirme aracı!

17 yılı aşkın zamandır Türkiye’de psikometrik testler ve akreditasyon eğitimi sunuyoruz. Bu süre zarfında yerli ve uluslararası yüzlerce firma ile çalışırken danışmanların, eğitmenlerin ve koçların ölçme ve değerlendirme araçlarını iyi veya kötü şekilde kullandıklarına şahit olduk. Bu deneyimlerin ışığında “çok bilimli” dediğimiz bir yaklaşım geliştirdik. Dünya ölçme ve değerlendirme endüstrisinde bu kavramın liderliğini yapan ilk şirketiz. “Çok bilimli” kısaca birden fazla ölçme ve değerlendirme aracı kullanmak anlamına gelmektedir. TÜM danışman, eğitmen,ve koçların araç setleri içinde birden fazla ölçme ve değerlendirme aracı bulundurması gerektiğine inanıyoruz. Bu inancımız iki temel düşünceye dayanıyor:

  • 1. Çok bilimli araçlar model körlüğünden kaçınmanızı sağlar: Bu körlük, bir danışmanın sadece bir modele sahip olduğu ve tüm insanlara her durumda aynı modeli uyguladığı durumlarda ortaya çıkar.
  • 2. Araç setinizde İsviçre çakısı gibi çok bilimli araçlarınız varsa bu, daha fazla problem karşısında daha fazla çözümünüz olduğunu gösterir ve müşterilerinize daha fazla değer sunabilirsiniz.

Yani; siz danışmanlar, eğitmenler ve koçları bir İşviçre çakısı gibi donanımlı hale getirecek bir akreditasyon arıyorsanız, hızlandırılmış akreditasyon tam size göre.

EN UYGUN FIYAT
DISC 6-in-1 Accreditation for Trainers Coaches Consultants

3 AKREDİTASYON

DISC Akreditasyonu (CPBA)

DISC nasıl davrandığımızı ve iletişim kurduğumuzu açıklayan dört (4) faktörlü bir modeldir. Kişisel ve kurumsal gelişimde en uygulanabilir modellerden biridir. Bu sebeple, DISC dünyadaki en popüler ölçme ve değerlendirme araçlarından biridir.

İşyeri Motivatörleri Akreditasyonu (CPMA)

“İnsanların neden harekete geçtiklerini” gerçekten anlamak için DISC ölçme ve değerlendirme aracının bir adım ötesine geçin. İnsan davranışını harekete geçiren 6 temel unsuru ortaya koyan Motivatörler aracımız 25 yılı aşan araştırmalara dayanır.

Duygusal Zeka Akreditasyonu (CPEA)

Duygusal Zeka Akreditasyonumuz uluslararası düzeyde kabul görmüştür ve sizi dünyanın en pratik ve iş odaklı duygusal zeka kaynaklarıyla donatacaktır.

5 ARAÇ

DISC Raporu

Dünyanın en popüler ölçme ve değerlendirme araçlarından biri olan DISC raporu sizin yalnızca başkaları tarafından nasıl algılandığınızı anlamanızı sağlamakla kalmaz, aynı zamanda davranışı, iletişimi, çalışma tarzlarını ve tepkileri kavramanızı sağlayacak bir çerçeve sunar.

İşyeri Motivatörleri Raporu

İşyeri Motivatörleri ölçme ve değerlendirme aracı insanların kim olduklarını daha derin bir şekilde anlamalarını sağlar. Neden harekete geçtiklerine ve bir işi başarmak için onları gerçekte neyin motive ettiğine dair sağlam bir içgörü kazanırlar.

Talent Insights (İki Bilimli Rapor)

Talent Insights (DISC+Motivatörler) DISC’in sadeliği ile İşyeri Motivatörleri’nin içgörülerini birleştiren güçlü bir rapordur . Bu araçla insanların NASIL ve NEDEN hareket geçtiklerini belirleyebileceksiniz.

Duygusal Zeka (EQ) Raporu

Üst düzeyde geliştirilmiş duygusal zeka iş hayatında en çok aranan özelliklerin başında gelir. EQ kendimizdeki ve başkalarındaki duygusal zekanın daha çok farkında olma, onu anlama ve geliştirme konusunda bilgiler sunar.

Davranışsal Zeka (İki Bilimli Rapor)

Araç setimizin güçlü parçalarından biri olan Davranışsal Zeka™ raporu bir insanın duygusal zekasının (EQ) yanında davranış tarzını (DISC) incelemenizi sağlar. Bu bilgilerle spesifik duygusal zeka özelliklerini ve bunları davranışsal düzeyde nasıl uygulayacağınızı anlayabilirsiniz.

DISC_MOTIVATOR_TALENT INSIGHTS_EQ_BEHAVIOURAL INTELLIGENCE_TR

KAYNAKLAR ve DESTEK

Hedefimiz, ölçme ve değerlendirme araçlarını iş hayatınızda kolaylıkla uygulamanıza yarayacak her şeyi sağlamanın yanında raporları anlamanız ve yorumlamanız için gereken bütün bilgileri de sunmaktır. Bu yüzden akreditasyon programımız aşağıdaki tüm kaynakları ve materyalleri ekstra ücret talep etmeden içerir.

DISC 6-in-1 Accreditation Resources

HIZLANDIRILMIŞ AKREDİTASYONA NASIL KATILABİLİRSİNİZ?

Hızlandırılmış Akreditasyon programına katılmak için 2 farklı seçenek mevcuttur:

1. Seçenek:

Açık Programı

(En popüler seçenek)

Hızlandırılmış Açık Akreditasyon Programı peş peşe 3 gün süren ve yüz yüze yürütülen bir eğitimdir. En popüler seçenek olarak diğer katılımcılarla etkileşime girme konusunda en çok fırsat yaratan, farklı etkinliklerin nasıl yürütüldüğünü görmenizi ve yatırımınızdan en yüksek verimi almanızı sağlayan programdır.

Bu program düzenli aralıklarla İstanbul’da yürütülmektedir.

2. Seçenek:

Kurum içi Program

(En az 5 katılımcı)

Kurum içi seçeneği 5 ya da daha fazla sayıda katılımcıya sahip firmalar ya da gruplar içindir. Bu seçenek, kurumunuza gelip akreditasyonu burada özel bir eğitim olarak yürütebileceğimiz anlamına gelir. Bu seçenek aynı zamanda programı ekibinizin ihtiyaç ve çıktılarına uyacak şekilde özelleştirebilmemizi sağlar.

Kurum içi program seçeneği, birlikte akredite olmak isteyen meslektaşların katıldığı özellikle daha geniş eğitim, koçluk ve danışmanlık uygulamaları için elverişlidir.

Ücret: Bizi arayın

En az 5 katılımcı

HIZLANDIRILMIŞ AKREDİTASYON AÇIK PROGRAM TARİHLERİ

İstanbul:

16-17-18 Aralık 2015

27-28-29 Ocak 2016

17-18-19 Şubat 2016

YERİNİZİ AYIRTIN: +90 (212) 327 11 55

Kayıt olmak için karmaşık formlara gerek yok. Ekibimizi arayın yeter, sizin için her şeyi halledecekler!

Bize info@ttisuccessinsights.com.tr adresinden e-posta yoluyla da ulaşabilirsiniz.